Gotowanie to współczesna forma Magii. Książka kucharska Czarownicy Malty.
poniedziałek, 20 kwietnia 2009

Moi Kochani,

 

ostatnich kilka miesięcy było dla mnie bardzo wyczerpujących - zarówno psychicznie, jak i fizycznie.

Chwilowo nie jestem w stanie sprostać  prowadzeniu bloga i aktualizowaniu go tak często, jak bym chciała. Brak mi na to czasu - poświęcam go w znacznej mierze pracy, do której chodzę niemalże codziennie, z rzadka mając chwilę oddechu. Pewnie niejedno z Was powie, że tez pracuje siedem dni w tygodniu, ale na prowadzenie bloga i gotowanie ma czas. Tym z Was, którzy potrafią łaczyć intensywne życie zawodowe z czasem na prowadzenie bloga kulinarnego gratuluję z całego serca. To  rzecz godna podziwu. Ja tej siły w sobie nie znajduję. Te resztki wolnego czasu wolę poświecic mojej Rodzinie i Przyjaciołom.

Dziękuję wszystkim tym, którzy chętnie tu zaglądali, zwłaszcza Majance, której słowa niejednokrotnie sprawiały, że się 'rozpędzałam'. Dziękuję za wyróznienia i nagrody, które otrzymałam  od Was. Za inspirację, wspólne gotowanie. Nie żałuję ani chwili spędzonej z Wami i z uśmiechem będę wspominała wspólne zabawy kulinarne.

 

Za jakiś czas wrócę. Nie koniecznie tu - może w innym miejscu.  Pewnie z rzadszymi notkami. Musżę nabrać sił do życia i chęci do blogowania.

Dziękuję za wszystko, ściskam mocno.

Malta